Yine, Yeniden, Yeni Yıl

Tarih

Her sene heyecanla karşıladığımız yeni yıl, bu sene de geldi çattı. Eskiden herkesin içinde yeni umutlar yeşerten yeni yıl özellikle son birkaç yıldaki olumsuz tablodan sonra “Başımızı belaya sokmadan gelip gitsin” noktasına getirdi hepimizi.

 

Yaşanılan pandemi sürecinin hepimizi yıprattığı bir gerçek. Bunun üzerine ekonomik kaygılar da eklenince belki de ilk defa insanları bu kadar karamsar ve umutsuz görüyoruz diyebiliriz. Hepimizin üstünde bir yılgınlık ve bıkkınlık hâkim. Ama aynı zaman da hepimiz her şeyin daha güzel olmasını da istiyoruz. Ne olursa olsun hayatımız devam ediyor ve her yeni yıl bize yine de güzel şeyler de getiriyor. Kendimizi ve çevremizi toparlayıp yeni yılda daha fazlasını başarmak aslında bizim elimizde. Zorlu dönemlerde özellikle birbirimize sahip çıkmamız, birbirimize umut aşılamamız gerekir. Kolay olmadığını hepimiz biliyoruz ama umudumuzu asla kaybetmemeliyiz.

 

 

Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Umutsuz durum yoktur, umutsuz insan vardır. Ben asla umudumu kaybetmedim.”. İşte bu söz kazanmanın anahtarıdır. Yeni yılın hepimize güzellikler ve taze başlangıçlara neden olan umutlar getirmesi dileğiyle… Mutlu seneler…

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »