Hakkımızda

Tutkumuz Paylaşmaya Değer…

On beş yıldır birlikte yürüdüğümüz tüm markalarımız için farklı şekillerde olsa da özünde tek bir şey yapıyoruz. Felsefesinden esinlendiğimiz R2D2’nun yaptığını mutlaka hatırlarsınız; hani Star Wars filminin kahramanlarının en kritik ve zorlu anlarında ortaya çıkıp öngörüsü, cesareti ve becerileriyle onlara destek olup yol gösteren küçük ama etkili robot. Elbette robot değiliz ama R2D2 da sıradan bir robot değil. En zorlu anlarda bile tereddüt etmez, doğru olduğuna ve yapması gerektiğine inandığı şeyi yapar. Cesaretli, karakterli, kendisini vazifesine adamış, tutkuyla hareket eden “Yapamazsın, mümkün değil” gibi sözlere aldırış etmeden girdiği her aksiyondan alnının akıyla çıkmış bir karakter olarak hafızalara kazınmıştır. Biz de işimizin asıl kahramanları olan markalarımıza aynı adanmışlık, cesaret ve en önemlisi tutkuyla destek oluyoruz. Markalarımızla aynı duygu, düşünce ve tutkuyu paylaşmaya özen gösteriyoruz. İçinde tutku görmediğimiz markayla çalışmıyoruz!

 

Georg Hegel’in de dediği gibi “Dünyada tutkuyla birlikte olmadıkça, hiçbir büyük iş başarılamaz.”

Neler Yapıyoruz?

360-marketing

360° Reklam Kampanyaları

Markanızın hedef kilesine vermek istediği mesajları, satın alma kararını tetikleyecek en doğru stratejiyle kurgulayıp, tüm mecralarda eş zamanlı olarak hayata geçiriyoruz.

production

Prodüksiyon

Ürün veya hizmet ne olursa olsun, gerçekleştirdiğimiz tüm prodüksiyon çalışmalarında son teknoloji ekipman kullanımının yanı sıra, farkımızı ortaya koyan sanatsal ve tutkulu bakış açımızı da ekliyoruz.

light-bulb

Marka Kimliği Oluşturmak

Yeni oluşturacağınız veya renöve edeceğiniz markanızın; isminden logosuna, kurumsal kimlik kılavuzundan konumlandırmasına kadar tüm süreci titizlikle tasarlıyoruz.

loyalty

İç İletişim Kampanyaları

Başarıya ulaşmanız için dış müşterilerinizle kurduğunuz iletişim kadar iç müşterilerinizle kurduğunuz iletişimin de kalitesinin önemli olduğunu biliyoruz. “İşveren Markası” oluşumuna hizmet edecek stratejilerle kurumunuza özel kampanyalar yaratıyoruz.

user

Doğrudan Pazarlama

Markanızı mecra kullanmadan birebir iletişimle sonuca götürecek (roadshow, tadım/tanıtım etkinliği vb.) doğrudan pazarlama operasyonunu tüm hatlarıyla yürütüyoruz.

brand

Basılı İşler

Broşürden el ilanına, kurum içi dergiden postere, kurumsal evraklardan ajandaya kadar markanızın ihtiyacı olan tüm basılı çalışmaları önemseyerek özenle hazırlıyoruz.

instagram

@r2d2reklamajansi