Yeni Yıl, Yeni Umutlar…

Tarih

Yeni yıl herkes için hayatında yeni bir sayfanın açılacağını düşündüğü zaman dilimidir. Bunun Milli Piyango’nun dağıttığı büyük ikramiyelerin yarattığı heyecandan mı, yoksa yeni bir yılın sıfırdan başlama duygusu yarattığından mı kaynaklandığını bilemiyoruz. Ama sakin olmakta fayda var. Çünkü birkaç şanslı kişi dışında herkes hayatına kaldığı yerden devam edecek.

Bunu yılbaşı ruhunu öldürmek için söylemiyorum hemen kızmayın ya da moralinizi bozmayın. Kim bilir belki de bu gecenin şanslılarından biri sizsinizdir. Her ne olursa olsun, bugün arkadaşlarınızla ya da ailenizle nerede olursanız olun, hiçbir şeyi kafanıza takmayın, sadece eğlenmenize bakın. Hayat geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda hepimiz için yeni şeyler mutlaka getirecektir. Yapmamız gereken sadece fırsatları iyi değerlendirmeyi becerebilmektir.

Sonuç olarak yeni yıl her zaman yeni bir umut olmuştur insanlar için. O nedenle umutlarınızı, dileklerinizi, hedeflerinizi bu gece bir kâğıda yazın ve saklayın. Önümüzdeki beş sene boyunca aynı şeyi tekrarlayın. Ne kadar saçma şeyler istediğiniz kimin umurunda, bunlar sizin istekleriniz. Beş yılın sonunda yazdığınız mesajları çıkartın ve okuyun. Hayallerinizi belki gerçekleştirmiş, belki de gerçekleştirememiş olacaksınız ama inanın yüzünüzde bir tebessüm oluşacaktır. O tebessüm umarım hayatınız boyunca yüzünüzden silinmez. Mutlu yıllar…

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »