Yeni Ekip Arkadaşlarımız

Tarih

Geçtiğimiz bir ay içinde ajansımıza yeni katılımlar gerçekleşti. Zorlu bir “ik” maratonundan sonra  birlikte çalışmaktan keyif duyacağımız 3 yeni ekip arkadaşımız aramıza katıldı. Gülcan, müşteri ilişkilerinden sorumlu. Uzun süredir sektörde görev yapmış, son olarak Safari’de müşteri temsilciliği görevini üstlenmiş. Müşteri ilişkilerinin ateşten gömleğini giymeye cesaret eden meslektaşlarımızdan. Tolga yaratıcı ekibimizde Cem’in (cengaver art direktörümüz) sağ kolu oldu bile. Sürati ve iş bilgisi R2D2’nin özüne çok uydu. Hatice Hanım da yine yaratıcı ekibimizi yılların deneyimi ile güçlendirdi. Az buz değil, muteber ajanslarda geçirilmiş 15 sene. Herkese tekrar hoşgeldiniz diyor ve heyecanla yeni işler için kollarımızı sıvıyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »