Wilo Tanıtım Filmi

Tarih

Wilo, son tanıtım filmini 2014 senesinde çekmiş ve zamanın normlarına uygun olarak bol bilgi içeren bir film yapmış. Ancak içerisinde yaşadığımız teknoloji ve bilgi çağı ihtiyaçları oldukça çabuk değiştirdiği gibi çözümlemeleri de hızlı bir şekilde eskitiyor. Tanıtım filmini yenilemek isteyen Wilo için kollarımızı sıvadık ve çalışmaya başladık. Öncelikle yeni tanıtım filminin daha dinamik, hap bilgiler içeren ve modern bir yapıda olmasını hedefledik. Filmin prodüksiyon ayağını yürütecek olan Fotoğraf Sanatçısı ve Nikon Marka Elçisi Altan Bal ile tesisi gezdik ve çekim haritasını çıkarttık. Tesisin havaalanına oldukça yakın olması nedeniyle drone çekimlerinde ekstra heyecan yaşasak da Red Zone’da bulunmamamızın rahatlığıyla eğlenmeyi ihmal etmedik. Bir yandan çekimler devam ederken diğer yandan Fotoğraf Sanatçısı Ahmet Ebcim ile prodüksiyonun backstage çalışmalarını görüntüledik. Oldukça keyifli geçen çekimlerin sonrasında montaj aşamasına geçtik ve filmi tamamladık. Hedef Paylaşım Toplantısı’nda filmin büyük beğeni kazandığını öğrendik. Verdiğimizi emeğin karşılığını övgülerle almak bizi mutlu etti. Hem tanıtım filmini hem de backstage videosunu aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »