Wilo Roadshow’da Mutlu Son

Tarih

Wilo’nun Initial Line serisi için gerçekleştirdiğimiz roadshow etkinliğimizi ofisimizde gerçekleştirdiğimiz bir kutlama ile sonuçlandırmış bulunuyoruz (sosyal medyadan bizi takip edenler canlı yayınladığımız kutlamamıza tanıklık etme fırsatı bulmuştur). 121 gün boyunca Türkiye’nin en önemli sahil şeridini gezdiğimiz roadshow etkinliğimiz beklentilerin üzerinde bir başarıya ulaştı. Wilo ile proje aşamasında koyduğumuz hedeflerin önemli bir kısmında belirlenen rakamları aşmamız, gerçek anlamda roadshow projelerinin Türkiye’de hala en etkili pazarlama silahlarından birisi olduğunu ortaya koyuyor. Oldukça doğru ve etkili bir şekilde yönettiğimiz roadshow gerek Wilo Türkiye gerekse bizim için bir övünç kaynağı oldu. Tek handikabımız ise verilen sözlerin aksine (hepimiz gideceğiz dönem dönem sahayı göreceğiz, Burcu sen Bodrum’a gidersin, Ayşe sen Datça’da olursun vb.) yaratıcı ekibin yaz boyunca ofiste oturup, müşteri ekibinin “Sahayı yakından gözlemliyoruz” adı altında gezmediği Ege-Akdeniz tatil bölgesi kalmaması oldu. Ortaya çıkardığımız işten mutluyuz; bazılarımız ise daha mutlu.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »