Wilo Roadshow, Daima Yanınızda…

Tarih

Bir süredir hayata geçirmek için oldukça mesai harcadığımız Wilo’nun roadshow organizasyonu sonunda yollara çıkıyor. Daima Yanınızda konsepti ile hedef kitleye sesleneceğimiz roadshow, Wilo’nun ev tipi su pompaları Initial Line’ın bayi, tesisatçı ve nihai tüketici tarafından daha yakından tanınmasını sağlama amacını taşıyor. İstanbul’dan Antalya’ya kadar çok keyifli bir güzergâhta gerçekleşecek olan roadshow için 4 kişilik şanslı ekibimizi oluşturduk. Ajans içinde art direktörlükten istifasını verip roadshow ekibine katılmak isteyenler olsa da durumu kontrol altına almayı başardık. Siz de daima yanımızda olup bu keyifli yolculuğa ortak olmak isterseniz Wilo sosyal medya hesaplarını mutlaka takip edin. Roadshow boyunca gerçekleştireceğimiz özel programlardan ve yarışmalardan mahrum kalmayın.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »