Wilo Enerji Çözümleri Kampanyası

Tarih

Wilo dünyada üretilen enerjinin %10’undan fazlasının su pompaları tarafından tüketildiğine dikkat çekmişti ve enerji tasarrufu için su pompalarının mutlaka yenilenmesi gerektiğini birçok platformda dile getirmişti. Bunun için de endüstriyel firmalar için Wilo Enerji Çözümleri hizmetini hayata geçirdi. Wilo, endüstriyel firmaların tesislerinin enerji ölçümünü yapıp yeni nesil pompalarla kurtarılabilecek kaynakları hesaplıyor ve bu kayıpları yeni nesil pompalarla kaç yılda amorti edebileceklerini rapor olarak sunuyor. Firma kabul ederse sistemi yeniliyor ve hem enerji tasarrufu sayesinde çevreyi koruyor hem de firmaların boşa akan kaynaklarını kurtarıyor. Wilo Enerji Çözümleri hizmetinin yeni iletişim çalışmalarına ilan tasarımımız, radyo spot çalışmamız ve banner reklamlarımızla başladık. Önümüzdeki günlerde daha fazla firmaya ulaşmak için çeşitli iletişim kanallarını kullanmaya devam edeceğiz. Aşağıda Banner reklamımız ve radyo spotumuzu birleştirdiğimiz çalışmamızı inceleyebilirsiniz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »