Veribase’den Akıllı Sunum

Tarih

Günümüzde sunum kalitesi birçok açıdan önemli bir hal almaya başladı. Yaptığınız sunumun kalitesi insanların size bakış açısını değiştiriyor, olumlu bir imaj oluşturmanızı sağlıyor. Ancak firmalar açısından sadece sunumun kalitesinin değil, doğru şekilde yapılıp yapılmaması da önem taşıyor. Özellikle ilaç mümessillerinin ilacı tanıtma faaliyetleri firmalar açısından birçok bilinmez içeriyor. “Mümessil ziyareti gerçekleştirdi mi?”, “Ne kadarlık bir sürede ürünü anlattı?”, “Hangi bilgiler ilgi çekti?” gibi noktalar ölçümlenemediğinden çalışan verimliliği anlaşılamıyor. Veribase’in ilaç sektörü için geliştirdiği yeni uygulamasıyla hangi gün kim ziyaret edildi, sunum ne kadar sürdü, hangi slaytta daha çok duruldu gibi birçok soruya yanıt verilmesi dışında; GPS takibi, planlama, hızlı sipariş, saha ekibi desteği gibi avantajları da içerisinde barındırıyor. “Peki, R2D2 bu projenin hangi kısmında yer alıyor?” diye sorduğunuzu duyar gibi oluyorum. Hemen cevaplayayım. Sunumun kurgusu, içerik tasarımı ve grafik tasarım kısımlarını R2D2 olarak biz yürütüyoruz. Kısacası markalarımızın ihtiyaç duyduğu her alanda kendilerine destek oluyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »