Turkon Line’dan Müşteriye Özel Çözümler Hizmeti

Tarih

Turkon Line’ın yeni dönemdeki hizmet anlayışını her kademede çalışan takım arkadaşlarına anlattırdığımız videomuzu tamamladık ve sosyal platformlarda yayına aldık. Günümüzde özellikle her sektörde ve her alanda etkisini göstermeye başlayan kişiselleştirilmiş hizmet deneyimi deniz ötesi taşımacılıkta da Turkon Line ile vücut bulmaya devam ediyor. Sektörüne göre müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilirlik açısından oldukça iddialı yatırımlar yapan Turkon Line geçtiğimiz aylarda Turkon Live adı altında anlık online destek sistemini devreye sokmuştu. Müşteriye Özel Çözümler Hizmet anlayışıyla birlikte bunu daha da ileriye taşıyan Turkon Line, hizmet verdiği firmaların ihtiyaçlarına göre özel hizmet üretme noktasında da benzeri olmayan bir refleks gösteriyor. Gerçekleştirdiğimiz çekimlerde çalışanların marka ile olan bağı bizi oldukça etkiledi. Sizlerinde izleyince aynı duyguyu alacağınızı düşünüyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »