Turkon Line Prodüksiyon Çalışmaları

Tarih

Turkon Line için hazırlayacağımız birkaç farklı film için kolları sıvadık ve hem ofiste hem de Evyapport Liman Tesislerinde çekimler gerçekleştirdik. İlk olarak Müşteriye Özel Çözümler tanıtım filmi, daha sonra 10 Kasım, sonrasında ise sosyal medya için çok özel liman ve gemi çekimleri yaptığımız prodüksiyon süreci bizim için oldukça keyifli geçti. Özellikle klasik drone çekimlerinin dışına çıkarak FPV drone ile limanda yaptığımız akrobatik ve hareketli çekimler sektör için oldukça farklı bir çalışma ortaya çıkartacağını ve büyük ilgi çekip, ses getireceğinden eminiz. Çekim aşamasının bittiği ancak kurgu aşamasının devam ettiği prodüksiyon sürecinden sizin için küçük bir teaser videosu hazırladık.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »