Turkon Line Logosunu ve Kurumsal Kimliğini Yeniledik!

Tarih

Turkon Line’ın yıllarca kullandığı logoyu değiştirmek isterken bir yandan da artık kendisiyle özdeşleşmiş olan logonun görsel hafızalardaki izini silmek istemiyordu. Biz de logoyu tamamen değiştirmek yerine daha modern bir çizgiye çekmeyi teklif ettik. Bu teklifimiz sonrasında logonun içinde bulunduğumuz dönem ve ilerisi için daha uygun bir forma sokmak ve logo üstündeki yükleri azaltmak için bir sadeleştirme sürecine girdik. Elde ettiğimiz logo çeşitleriyle kurumsal ve görsel hafızayı muhafaza ederken, logoyu modern bir çizgiye taşımayı başardık. Önümüzdeki süreçte kurumsal yenilenmenin ve konumlandırmanın getirdiği dinamizm ile daha iddialı çalışmalar da bizleri bekliyor olacak.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »