Turkon Line 25. Yıl Filmi

Turkon Line

Tarih

Turkon Line’ın kuruluşunun 25. Yılına özel bir film ve logo hazırladık. Turkon Line’ın taşıdığı değerleri duygusal bir yaklaşım ve “Memleketin Yükü Bize Yük Değil” mottosuyla hazırladığımız film için İzmir, İstanbul (Üsküdar, Çamlıca, Bostancı, Çatalca, Ortaköy, Eminönü, Tuzla) ve Kocaeli’nde çekimler gerçekleştirdik. Ev, fabrika, okul, tarla vb. noktalarda gerçek mekânlar kullanarak beş günlük zorlu bir çekim süresinden her zamanki gibi alnımızın akıyla çıktık. Kısa bir süre zarfında birçok farklı şehir ve mekânda set kurup çekimlere katılmak hepimizi yorsa da işin keyfini de çıkartmayı bildik. İzlerken sizin de beğenip keyif almanızı dileriz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »