Turkon Line 1 Mayıs Reklam Filmi!

Tarih

Geç olsun güç olmasın dedik, sizlerle paylaşma fırsatı bulamadığımız ama çok beğendiğimiz 1Mayıs filmimizi kaçırmamanız için bültenimize ekledik. Konteyner taşımacılık ve denizcilik firması olan Turkon Line, 1 Mayıs sebebiyle bünyesindeki emekçilerine teşekkür etmek istedi. Biz de R2D2 olarak, Turkon Line’ın sesi olacak bir reklam filmi hazırlayarak değerli çalışanlarına seslenmelerine aracılık ettik. Gemlik limanı ve Turkon Line merkez ofisinde gerçekleştirdiğimiz çekimlerde, deyim yerindeyse geceli gündüzlü çalıştık. Yaptığı iş fark etmeksizin, Turkon Line’ın tüm emekçilerine verdiği değeri vurguladığımız bir reklam filmi ortaya çıkardık.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »