Systemair 365 Performance Center Açıldı!

Tarih

Markalarımızdan Systemair, Türkiye’ye Avrupa’nın en yüksek kapasiteye sahip veri test merkezini kazandırdı! İsmini 365 günlük iklim şartlarını simüle etmesinden alan test merkezi, müşterilerin ürünlerini teslim almadan önce ürünün çalışmasını detaylı şekilde gözlemlemelerine ve çalışma şartlarını onaylamalarına imkân veriyor. Projenin isminin bulunmasından kurumsal kılavuzunun oluşturulmasına kadar tüm evrelerinde keyifle çalıştığımız merkezin mekân giydirmelerini de zevkle tasarladık. Systemair 365 Performance Center’ın Dilovası’nda gerçekleştirilen lansman çalışmalarında da markamıza destek olduk. Aynı zamanda etkinlikle alakalı prodüksiyon çalışmalarını da hayata geçirdik. Kısacası bu değerli projede Systemair’a eşlik etmekten gurur duyduk.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »