Systemair, 2022’ye Merhaba Partisi

Tarih

Pandemi öncesi geleneksel olarak gerçekleştirilen Systemair Yılbaşı Partilerini çok özlemiştik. İki senenin ardından Systemair bu sene için yılbaşı partisi yapmaya karar verdiğini söyleyince oldukça sevindik. Partinin yapılacağı yer ve konsept ise hepimizin aklını başından almaya yetti. Sınırsız eğlence ve oyun… Ekip arkadaşalrımızın bir kısmı sağlık nedenlerinden dolayı aramızda yer alamamış olsa da Point Hotel, The Game for Big Kids alanında gerçekleştirilen yılbaşı partisine katıldık. Tabii ki mekânın parti havasına girmesi için gerekli olan çalışmaları çoktan hazırlamıştık. Her yaştan insanın çocuklar gibi eğlendiği partide, herkes gibi biz de oyunlar oynadık, karaoke yaptık ve dans ettik. Yeni yılı enerji dolu bir şekilde karşılamak için mükemmel bir etkinlikti. Zaten Systemair’ın enerjisi her zaman bize iyi gelmiştir. Eğlenip, kafamızı dağıttıktan sonra 2022 yılı için yapacağımız işleri düşünmeye şimdiden başladık bile.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »