Star Wars VII Yaklaştıkça…

Tarih

Bildiğiniz gibi Star Wars hayranlığımız tarifi mümkün olmayan noktalarda. Yeni film söylentileri çıktığı andan itibaren içimizi kaplayan sevinç, filmin çekileceğinin duyurulmasıyla birlikte doruklara çıkmıştı. Filmin George Lucas’ın Star Wars’undan farklı olacağı dedikoduları olsa da Disney, Lucas’ın ekibin içinde olduğu ve senaryoya katkı yaptığını duyurunca gönüllere su serpilmişti. Yavaş yavaş fragmanların yayınlanmasıyla birlikte kafalardaki soru işaretleri giderilmiş ama yeni soru işaretleri yaratılmıştı. Bizim açımızdan en çok merak edilen konu ise yeni nesil R2D2 robotu oldu. Yeni robot BB8 ile alakalı yapılan tanıtım çalışmaları oldukça etkileyici olsa da bizi klasik R2D2’ya olan aşkımızdan alı koyabileceğini sanmıyoruz. Evet, belki yuvarlak gövdesiyle ve hareket kabiliyetiyle göz alıcı olabilir. “Ama aynı ruha sahip olabilecek mi?” ya da “Bizi etkileyebilecek mi?” soru hala cevaplanabilmiş değil. Filmi izleyene kadar da cevaplanabilecekmiş gibi durmuyor. Ayrıca Star Wars Celebration’da ortaya çıkıp R2D2’ya atar yapması hiç hoş kaçmadı ama neyse… Yakın zamanda yayınlanan ve ilgi çeken bu videoyu izledikten sonra belki sizin kafanızda bir şeyler şekillenir.

Not: Her eve lazım.

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »