Shut Down

Tarih

Zaman zaman siyasete girdiğimiz oluyor ancak bu siyasi bir yazı değil. Bu sıralar dış politikamız çalkantılı günlerden geçiyor. Malum sınırımızı aşan bir Rus savaş uçağını düşürdük. Hepiniz genel olarak söylenenlere aşinasınız. “Kimisi iyi yaptık, kimisi kötü yaptık” diyor. “Rus değil de Amerikan uçağı olsaydı vuracak mıydık?” diyen var. Sonuç olarak bazı olaylar yaşandı. Şimdi de herkes sonrasında neler olacağını konuşuyor. Rusların ilk yaptırımları geldi. Ama şu ana kadar esas merak konusu olan doğalgaz ile alakalı bir hamle gelmedi. Ruslar İstanbul’a atom bombası atmayı dahi önere dursun, biz işin eğlenceli tarafına yoğunlaşalım dedik. Ajans içerisinde uçak düşürme oyunu oynasak nasıl olur diye oyunları araştırdık. Sonuç olarak bizi kendisine bağlayan, kolay ve zevkli bir oyun bulduk (linki aşağıdadır). Belki siz de kendinizi gerilen dış politikadan biraz olsun kopartmak ya da Ruslara ağızlarının payını vermek için (düşman uçaklarını Rus farz ederek oynarsanız etkili oluyor) klavye başına geçebilirsiniz (klavye delikanlılığı bu ara revaçta). Kendinizi kaptırıp sağda solda Rus uçaklarını nasıl düşürdüğünüzü anlatmaya başlarsanız bir bardak su içerek kendinize gelebilirsiniz.

http://www.sunoyun.com/ucak-dusur/oyna

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »