Schaeffler Roadshow 2016

Tarih

Otomotiv yedek parça sanayinin Alman devi Schaeffler, kendisini ve ürünlerini hedef kitlesine daha iyi anlatmak, usta ve bayilerin sorularına yanıt verip, iletişim bilgisi toplamayı hedeflediği bir roadshow düzenlemeye karar verdi. Yaptığımız toplantılar sonucunda operasyon stratejisi, ziyaret edilecek noktalar vb. detayları birlikte kurgulayarak harekete geçtik. Ekibimizi kurup, araç giydirmelerimizi, yazılımımızı ve promosyon ekipmanlarımızı da hazırlayarak sahadaki yerimizi aldık. İlk etapta İstanbul’daki sanayi sitelerini ziyaret etme amacını taşıyan Roadshow’un ilerleyen dönemde kapsamının genişleyerek devam edeceğini düşünüyoruz.

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »