R2D2’de Staj Başkadır

Tarih

Yaz geldi geçiyor. Dışarısı cıvıl cıvıl, herkesin aklı tatilde… Bir yaz klasiği olarak da stajyerlik için başvurular kabul ediliyor. R2D2’de stajyerlik yapma şansını elde etmek tabii ki çok kolay değil. 100’e yakın adayı elemekten çok da memnun değiliz. Ancak takdir edersiniz ki sektöre R2D2 künyesiyle çıkacak olan kişiler bizi temsil edeceği için içlerinden gelecek vaat edenleri seçmek zorundayız. Bu sene geçen yıllara göre daha az tercihte bulunduk ve grafik tasarım anlamında stajyer kabul etmedik. Sektörde yaşanan “işini iyi bilen reklam/metin yazarı eksikliği”ni gidermek adına iki stajyer metin yazarı (Şevket Doğan ve Halil İbrahim Kaya) ile daha stajyer haliyle şimdiden önemli toplantılar ayarlamayı başaran bir adet müşteri temsilcisini (Buse Kaya) staj ekibimize kattık. Yüzümüzü kara çıkartmayacaklarına inancımız tam olan genç dostlarımıza R2D2 ailesi olarak hoş geldiniz diyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »