R2D2 taşındı.

Tarih

Yeni yıl geldi, biz de yeni bir başlangıç yapalım dedik. Artık Esentepe Kasap Sokak’tayız. 5 Ocak’tan itibaren yeni ofisimizde hizmet üretiyor olacağız. R2D2, İn-Ka Genç İnsan Kaynağı (www.in-ka.com) ile ortak bir oluşum içinde. Doğrudan pazarlama ile ilgili hizmet üreten SuperMarketing (www.supermarketing.ws) R2D2 ve İn-Ka ortak girişimi ile kuruldu. R2D2 bu oluşuma pazarlama ve entegre iletişim çözümleri geliştirme konusundaki “know-how”ını ve yaratıcı ekibini dahil etti. İn-Ka da part-time insan kaynağı konusundaki tecrübe, kaynak ve iş bilgisini kattı. Özetle içinde bir reklam ajansının ve devasa bir saha kaynağı ve organizasyonunun olduğu bir doğrudan pazarlama ajansı kuruldu. Lojistik eksikler bizim de İn-Ka’yla aynı binaya taşınmamızla tamamlandı. SuperMarketing ile ilgili ilginç haberleri önümüzdeki dönemde burada da görebileceksiniz.

Yeni yıl, yeni ofis, yeni oluşum. Biz krizi sevemedik bir türlü, durmadan çalışmaya devam!

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »