R2D2 taşındı.

Tarih

Yeni yıl geldi, biz de yeni bir başlangıç yapalım dedik. Artık Esentepe Kasap Sokak’tayız. 5 Ocak’tan itibaren yeni ofisimizde hizmet üretiyor olacağız. R2D2, İn-Ka Genç İnsan Kaynağı (www.in-ka.com) ile ortak bir oluşum içinde. Doğrudan pazarlama ile ilgili hizmet üreten SuperMarketing (www.supermarketing.ws) R2D2 ve İn-Ka ortak girişimi ile kuruldu. R2D2 bu oluşuma pazarlama ve entegre iletişim çözümleri geliştirme konusundaki “know-how”ını ve yaratıcı ekibini dahil etti. İn-Ka da part-time insan kaynağı konusundaki tecrübe, kaynak ve iş bilgisini kattı. Özetle içinde bir reklam ajansının ve devasa bir saha kaynağı ve organizasyonunun olduğu bir doğrudan pazarlama ajansı kuruldu. Lojistik eksikler bizim de İn-Ka’yla aynı binaya taşınmamızla tamamlandı. SuperMarketing ile ilgili ilginç haberleri önümüzdeki dönemde burada da görebileceksiniz.

Yeni yıl, yeni ofis, yeni oluşum. Biz krizi sevemedik bir türlü, durmadan çalışmaya devam!

Diğer
Yazılar

Ajans Başkanımızdan;

Ajansımızın Kalbinde Yatan Tutku ve Bilgi: Reklamcılığın Güçlü İkilisi Merhaba, Reklamcılık dünyasında iki önemli değer, işleri sıradanlıktan çıkarıp olağanüstü kılan temel unsurlar olarak öne çıkar:

Tamamını Okuyun »

Yeniden Hoş Geldin Wilo

Uzun yıllar yol arkadaşlığı yaptığımız Wilo ile yollarımız yeniden kesişti.Birlikte omuz omuza nice başarılı işlere imza atmış olduğumuz ve benimsediğimiz markamızla yeniden çalışmaya başlamak hepimiz

Tamamını Okuyun »