R2D2 15. Yıl Kutlamaları

Tarih

Reklam dünyasında hayatta kalmak, vahşi ormanda hayatta kalmak kadar zordur. Bu zorluğu reklam camiasında herkes bilir ve uzun yıllar varlığını sürdürmek gerçekten büyük özveri ister. Ama R2D2 olarak tüm zorlu süreçlerin üstesinden gelerek, reklam sektöründeki 15. yılımıza imzamızı attık. Bunu da Boğaz’da, çözüm ortaklarımız ve markalarımızla birlikte kutlayalım dedik. Çalışmalara çok önceden başladık ve 20 Eylül için davetiyeleri, şekerleri vb. şeyleri günler öncesinden ürettik. Evet evet şeker ürettik (Burcu arkadaşımızın özverili çalışmasıyla birbirinden lezzetli lolipoplarımız partide yerini aldı).

Aksilik bu ya sabah saatlerinde İstanbul, soğuk ve yağışlı bir hava dalgası altına girdi. Bir önceki gün hava günlük güneşlikken, parti günü Valilik sel uyarısı yaptı. Ama R2D2 olarak biz asla pes etmedik ve eğleneceğiz dedik. Markalarımız ve çözüm ortaklarımız da bizim kadar inatçı olduğundan çok az bir fire ile (şimdi onların adını vererek burada rencide etmek istemiyorum ama onlar kendilerini biliyorlar) teknede buluştuk. Hava inanılmaz derecede sakinleşmiş; yağmur yok, rüzgâr yok… Sadece muhteşem manzara, müzik ve biz vardık. Avrupa yakasındaki davetlilerimizi Kuruçeşme’den, Anadolu yakasındakileri ise Kuleli Askeri Lisesi önünden alarak kuzeye doğru yol almaya başladık. Etrafımızı saran güzel insanlarla muhteşem bir sohbetin ardından Ajans Başkanımız Tunç Kileciler, kendisi için kısa bizler için ise fazlasıyla kısa ve samimi bir konuşma gerçekleştirdi; herkes için oldukça şaşırtıcı oldu (Tunç Bey ile toplantıya girenler bilir. Tunç Bey konuşmaya başlar ve gidebildiği yere kadar gider). Ardından DJ ve Perküsyon Sanatçısı Erkut Sezer eşliğinde müzik, dans ve eğlence dolu bir geceye başladık. Tüm bu eğlenceyi gece boyunca Instagram’dan yaptığımız canlı yayınla takipçilerimizle paylaşmayı da ihmal etmedik (İzlemediyseniz sizin kaybınız). Kendinden geçip Bongo’yu ele geçiren arkadaşımız Ayşe’nin muhteşem performansıyla baya bir coştuk.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Boğaz’da havai fişek gösterisine denk gelmek oldukça keyifli oldu (15. yıla özel biz attırıyoruz dedik çaktırmayın). Herkes bolca resim çekip, dans ettikten sonra da gecenin sonuna geldik. Davetlilerimizi uğurlayıp tekneyi terk ettikten sonra ekip olarak geceye başka bir yerde devam ettik (Bu bir sır olarak aramızda kalsın ama). Muhteşem bir 15. yıl kutlamasını geride bırakırken “Nice 15 yıllara R2D2” diyerek hayatımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Başka etkinliklerimizde görüşmek üzere…

-Ya daha yeni bitirdim yazıyı neyin revizyonu bu? Biraz köpürtelim mi? Hiç gerek yok ya doğal hali daha iyi.

 

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »