Phibro’dan Yumurta Üreticilerine Müjde!

Tarih

Phibro Hayvan Sağlığı, broyler tavukların çeşitli hastalıklardan korunması ve sofralarımıza sağlıkla gelmesini sağlamak adına ürettiği IBVAR206 suşunun yumurtacı ve damızlık hayvanlar için de kullanılmasının yolunu açan ruhsatı aldı. Tüm araştırmaların tamamlandığı ve gerekli bakanlıkların onayını aldıktan sonra ruhsat duyurusunu yapmak için konsept çalışmalar yapmak bize kaldı. Yumurta üreticileri için devrim gibi bir karar olan ruhsat onayı sonrası artık verim ve tavuk kaybının önüne geçilebilecek. Hem üreticinin hem de ülkemizin ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan bu gelişme sonrasında yumurtacılık sektörünün “altın yumurtlayan tavuk” devrine girdiğini söyleyebiliriz. Bu bakış açısı ile hazırladığımız üç farklı ilan konseptimizden “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sloganı ile hazırladığımız çalışmamız Phibro’yı oldukça etkiledi ve son dokunuşları yaparak çalışmayı tamamladık. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz lansman için ise çalışmalara hız kesmeden başladık.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »