Noel Baba Bu Kadar Oyuncağı Nereden Alıyor?

Tarih

Yıllardır süre gelen bir gizemi çözüyor, Noel Baba’nın bu kadar hediyeyi nereden bulduğunu yeni reklam filmimizle açıklıyoruz. Tahmin edeceğiniz gibi Noel Baba çeşit çeşit oyuncağı sadece tek bir yerden bulabilir; Armağan Oyuncak’tan. Çekimlerini Maltepe Park’ta yer alan Armağan Oyuncak mağazasında gerçekleştirdiğimiz filmimizin başrol karakterleri Noel Baba ve Armağan Oyuncak çalışanı olurken, 4 tatlı elf de onlara eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda çok sevdiğimiz ve artık içimizden birisi olan Altan Bal, görüntü yönetmenliğini Nedim Dedecan’ın yaptığı filmin senaryosu ise metin yazarımız Cevher Hakan Karakuş’a ait. 24 kişilik set ekibi, 6 kişilik ajans ekibi ve Armağan çalışanlarının da desteğiyle neticelendirdiğimiz reklam filmimiz Disney Channel ve Cartoon Network gibi çocuk kanallarından ve sosyal medyadan izleyebilirsiniz. Hadi size bir yılbaşı iyiliği yapalım. Filmimizi aşağıdan izleyebilirsiniz. Mutlu Yıllar.

 

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »