Manheim uzaktan açık artırma yapıyor

Tarih

İSTANBUL – Manheim Türkiye, Tuzla’dan sonra şimdi de İSTOÇ Oto ve Ticaret Merkezi’nde fiziksel açık artırma başlatıyor. İlk açık artırma 15 Mayıs’ta gerçekleşecek.
İkinci el araçlar için hızlı satış platformları sunan Manheim Türkiye, Tuzla’da her hafta çarşamba günü düzenlenen açık artırmaya İstoç’tan katılan üyeler için Artırmatik isimli bir avuç içi bilgisayar sunuyor.
Çarşamba günleri Tuzla’daki açık artırmalara İstoç’tan katılan bayiler Artırmatik ile çok daha kolay takip edebiliyor ve tekliflerini kendileri verebiliyorlar. Mobil açık artırmaya olanak tanıyan Artırmatik sistemi, Manheim Türkiye için özel hazırlanmış bir yazılımla çalışıyor.
Artırmatik’in araç listesi ekranında açık artırmada olan tüm araçlar hatlarına göre listeleniyor. Artırmatik adlı avuç içi bilgisayarlar açık artırma öncesinde üyelere veriliyor ve işlemler tamamlandıktan sonra geri alınıyor.

04/05/2009 09:59

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »