Kurumsal Haberler’den…

Tarih

Kurumsal Haberler’de yazan güzel bir yazıdan aldım aşağıdaki metni. Hayatımızı da böyle yaşamıyor muyuz? Özeleştiri yapma zamanı geldi de geçmiyor mu acaba?

“Siz de günlük işlerden özgürleşememiş KOBİ sahiplerindenseniz, işletmenizi ilerletecek stratejik çalışmaları hep sonraya bırakmaktan muzdaripsinizdir. Her zaman da bunu yapmanızı kolaylaştıran bir sebep vardır: Ramazan da bitsin de… bayram da geçsin de… sonra yılbaşını da atlatalım… onlar geçer bu sefer: Şu siparişi alnımızın akıyla teslim edelim de önce… şu kredi borcunu da bir bitireyim de… Hepsi geçsin de ama bu arada hayat da geçiyor farkında mısınız? …………”

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »