Kim Bu R2D2

Tarih

Selam, bu ay size birazcık kendimizden bahsetmek istiyoruz, inanıyoruz ki duyacaklarınız hoşunuza gidecek…

Derler ki reklamcılar söyledikleri yalanlar için fatura kesebilen yegane insanlardır. Buna belki bazılarınız şahit olmuş, tecrübe etmiş olabilir. Bu doğru bir gözlem midir yanlış mı bilemeyiz, bildiğimiz şey R2D2 olarak bizi inanmadığımız bir ürünün ya da markanın reklamını yaparken göremeyeceğiniz.

Çünkü inanmadığımız bir şeye başkalarını inandıramayacağımızı biliyoruz, çünkü biz iletişimin gücüne inanıyoruz, bizim birindeki reklam tutkusunu anlamak için ona kablo bağlamaya ihtiyacımız yok. İşimiz iletişim, insanları iletişim yoluyla anlayan ve derdini iletişim yöntemleriyle anlatan bir ajansız -ki bundan para kazanıyoruz-.

Peki biz kim miyiz? Biz R2D2 olarak müşterilerine duymak istediklerini değil, ihtiyacı olan çözümleri sunan, para değil, ahlak diyen, yaptığı işe inanmayı, inanmadığı işleri müşterilerine sunmamayı ilke haline getirmiş, aşka inanan, yaptığı işten zevk alan, müşterilerini itinayla seçen, ne delicesine cesur ne de tavşan kadar korkak, aklı başında, ayakları yere basan, kötü huyları olmayan, anne babanızla çekinmeden tanıştırabileceğiniz yaratıcı bir reklam ajansıyız.

Kısacası burası havada uçuşan fikirleri ayakları yere basan stratejilerin havada kaptığı, birbiriyle süper anlaşan bir ekibin sürekli paslaştığı, stajyerlerin kulaklarından tavana asılmadığı, müşterilerin sinirden deliye dönmediği, mutlu insanların, mutlu müşterilerle çalıştığı bir yer.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »