Joinka Vol.13

Tarih

24 Ocak tarihinde Sheraton Maslak Otel’de gerçekleştirilen İnka’nın 13. yaş günü ve logo lansman partisine damgamızı vurduk. Geceye ekibimizin bir kısmıyla, daha da önemlisi, yeni logo tasarımımız ve lansman filmimizle katıldık. Barack Obama, Michael Jordan, Paris Hilton ve Jay Leno’nun yer aldığı lansman filmimiz oldukça ilgi gördü, yeni İnka logosu da büyük beğeni topladı. Sunuculuğunu Okan Karacan’ın yaptığı gecede logo lansmanı sonrası sahne alan Mehmet Erdem performansıyla geceye keyif kattı. Gece boyu tebriklerden ve fotoğraf çekimlerinden eğlenmeye vakit bulamayan ekibimizin mutluluğu görülmeye değerdi.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »