John Deere S770 Tanıtım Filmi

John-Deere-S770-Bicerdover-Tanitim-Filmi

Tarih

John Deere’ın devrim niteliğindeki biçerdöveri S770 için sahaya indik. Koşullar ne olursa olsun, hasadın istikrarlı şekilde sürdürülmesini otomatik sağlayan yapısıyla adından oldukça söz ettiren S770; biçerdöveri olabildiğince verimli çalıştırarak kullanıcılarına güven duygusunu da sunmaktadır. Tekirdağ’da bir buğday tarlasında hem yerden hem de havadan sahneler aldığımız, gündüzlü geceli toplam 2 gün süren çekimlerde S770’in birbirinden etkileyici görüntülerini kadrajımıza yansıttık. Oldukça ilgi uyandıran teaserımızı aşağıdan izleyebilir ve önümüzdeki günlerde İpso Tarım’ın sosyal medya hesaplarından hazırlamış olduğumuz tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »