İstanbul Ticaret Üniversitesi Dijital Medya Etkinliğine Konuk Olduk

Tarih

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri için Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülay Öztürk moderatörlüğünde Yeni Medya Reklamcılığı dersinin online etkinliğine katıldık. “Klasik Ajans Yapısı ve Dijital Ajans İşleyişinin Sistematiği” konusunu ele aldığımız etkinlikte Ajans Başkanımız Tunç Kileciler, Kreatif Direktörümüz Cevher Hakan Karakuş ve Dijital Medya Direktörümüz Mustafa Bilge tarafından çeşitli sunumlar gerçekleştirdi. Reklamcılığın geleceği, dijital medyanın etkisi, reklamcılık sektöründe yer almak isteyen öğrencileri bekleyen sürprizler ve kendilerini nasıl geliştirmeleri konusunda tüyoların verildiği etkinlik hepimiz için oldukça verimli geçti. Prof. Dr. Gülay Öztürk’ün sıcak yaklaşımı da güzel bir diyalog ortamı sağlanmasında etkili oldu. Hem İstanbul Ticaret Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencilerine hem de Prof. Dr. Gülay Öztürk’e bu keyifli etkinlik için teşekkür ediyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »