İnka Fixing Systems Prodüksiyon Çalışması

Tarih

Bağlantı elemanları üretimi konusunda alanının en iyilerinden biri olan İnka Fixing Systems’in fabrikasında bir çekim maratonu gerçekleştirdik. Her üretim alanını yakından inceleyip hem de markamızın yaptığı işe ne kadar özendiğine bir kez daha tanıklık ettik. Tonlarca ağırlığındaki makinelerin sesleri ve durmak bilmeyen bir üretim alanının görüntülerini kadrajlarımıza hem enerjik hem dinamik hem de en eğlenceli şekilde sığdırmaya çalıştık. Her çalışanın bu projeye istekli katılımı ve heyecanı ise tüm çekimi daha da değerli yaptı diyebiliriz. Yeni dönemde özellikle dijital medya noktasında ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz fotoğraflar, havadan ve yerden video görüntülerini kullanacağımız çalışmalara uygun olarak tüm adımlarıyla kurguladık. Önümüzdeki günlerde tüm çalışmalarımızı İnka Fixing Systems sosyal medya hesaplarında görebilirsiniz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »