GAMAK IE3 Enerji Verimlilik Sınıfı Motorları

Tarih

Markalarımızdan GAMAK, Enerji Bakanlığı tarafından Türkiye’de zorunlu hale getirilen Avrupa enerji verimliliği standartları sonrasında IE3 verimlilik sınıfı motorların seri olarak üretimini yaptığını anlatan bir gazete ilan çalışması istedi.( Laf aramızda GAMAK dışında bu motorları bırakın seri üretim yapmayı uygun tesis yapmayı bile becerebilen başka yerli firma yok. GAMAK ise IE4 motorlar için bile şimdiden altyapısını hazırlamakta.) Hazırladığımız üç farklı konseptten “Vites” metaforunu kullandığımız çalışma GAMAK tarafından oldukça beğenildi. Diğer iki çalışmayı da çok beğenen GAMAK, çalışmaları heba etmek istemediğini ve önümüzdeki dönemde de diğerlerini kullanmak istediğini belirtti. Yaptığımız bu hat trick sonrası ajansta ağızlar kulaklara varmış durumda.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »