Evine Hoş Geldin Eneos

Tarih

Daha önce İlkerler Holding distribütörlüğü altında uzun bir dönem çalışma şansı bulduğumuz eski gözdelerimizden Eneos ile tekrar bir aradayız. Hem de artık arada bir distribütör olmadan. Eneos Türkiye, iki yıllık bir yapılanma sürecinin ardından reklam faaliyetlerine güçlü bir şekilde dönüş yaptı. Özellikle Turkish Airlines EuroLeague ve Galatasaray Spor Kulübü sponsorlukları Türkiye’de kısa sürede ses getirecek iletişim çalışmaları için sadece bir başlangıç. Bu tutku dolu marka ile tekrar çalışmak bizim için büyük bir heyecan. R2D2 ailesi olarak Eneos’a evine hoş geldin derken, yaptığımız ilk tasarımımız olan t-shirt tasarımımızı sizinle paylaşıyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »