Farklı İşler… (Bu işlerden de anlarız!)

Tarih

Çaycılık

Geçen ay yer verdiğiniz “Gelecek Bilimci” gibi çok derin bir konudan sonra çaycılığa nasıl düştünüz diye sakın küçümsemeyin! Çay bir ajansın can damarıdır. Bir Mac, bir de ince belli bardakta taze demlenmiş çay varsa, orası bir ajans olmak için yeterli özelliklere sahiptir. Çayın kalitelisinin yumuşatamayacağı ortam, açmayacağı zihin ve keyif katmayacağı muhabbet icat edilmemiştir. Peki, nasıl yapılır çayın iyisi? Önce çaydanlığın alt kısmını suyla doldurup, üst kısmınaysa çayımızı ekliyoruz. Su altta kaynarken, buharı üst taraftaki çayı pişiriyor.  Su kaynadıktan sonra, atılan çay miktarına uygun olarak kaynamış suyu üst kısma ekliyoruz, kapağı hemen kapatıyoruz. Alt kısma su ilave ediyor, kısık ateşte tekrar kaynayana kadar bırakıyoruz. Çay suyun dibine çöktüğünde işlem tamamlanmıştır. Ondan sonra gelsin fikirler, gitsin kampanyalar.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »