Bir Çağatay Değil Ama…

Tarih

Ekibimiz her geçen gün büyürken, reklamcılıkta iş başvuru yöntemlerine yeni bir soluk ve bakış açısı getiren Çağatay Uğur Şahin’i anmasak olmazdı. 129 ajansa tek bir mail atarak iş başvurusunda bulunan ve reklam camiasında bir anda fenomene dönüşen Çağatay’ın “Ajansları” arasında yer almak bizi gerçekten mutlu etti ve sosyal medyada diğer reklam ajanslarıyla olukça keyifli bir birliktelik yaşamamıza neden oldu. Çağatay’a yeni işinde başarılar dilerken, bu vesileyle biz de aramıza yeni katılan Grafik Tasarımcı arkadaşımız İdil Tekinsoy’a hoş geldin diyoruz. Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan İdil, belki bir Çağatay değil ama açıkçası iş başvurusunda sadece bizim mail adresimizi yazması bizi derinden etkiledi ve kendimizi özel hissettirdi… Makus 129’a selam olsun.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »