Armağan Oyuncak BTS

Tarih

Okullar açılıyor ve okul heyecanı dört bir yanı sarmış durumda. Markalarımızdan Armağan Oyuncak da bu heyecanın önemli bir aktörü konumunda bulunuyor. Back to School dönemi için her yıl özel bir kampanya yapan Armağan için bu sene hazırladığımız; “Okula Dönüşün Muhteşem Olsun!” konseptimizle Türkiye çapındaki 70 mağaza vitrini, TV reklamı ve sosyal medya çalışmalarıyla çocukların karşısına çıktık. Büyük bir mücadelenin yaşanacağı BTS dönemi söylemleri arasında en güçlü ve hedef kitlenin iç görüsüne seslenen çalışmanın bizimkisi olduğunu görmemiz bizi sevindirdi. Yaptığımız her çalışmada olduğu gibi bundan sonraki çalışmamızda da belirlediğimiz stratejiye hizmet eden işlerle karşınızda olacağız.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »