Alpet Madeni Yağları “Denizde İkmal Hizmeti” Tanıtım Filmi

Tarih

Türkiye’nin önde gelen akaryakıt ve madeni yağ üreticisi olan Alpet, uzun yol gemileri için sağladığı denizde ikmal hizmetini (yakıt, motor yağı, gres vb.) tanıtacak bir film hazırlamamızı istedi. “Her Rotada Hizmet Fora” sloganıyla yola çıkılan bu hizmet yerli ve yabancı yük gemileri için hayati bir önem taşımakta. Tecrübe, dakiklik, titizlik, kurallara uymak, güvenilir olmanın olmazsa olmaz olduğu bu hizmeti en iyi sağlayan firma olan Alpet Madeni Yağları’nın işi nasıl ele aldığını anlattığımız filmin çekiminden önce işin detayını öğrendiğimiz bir gezi düzenledik. Sonrasında sahneleri kurguladık ve çekimlere başladık. Oldukça dinamik ve eğlenceli geçen çekimler sırasında bilmediğimiz birçok denizcilik terimi öğrendik. Açıkçası denizde vakit geçirmekten de oldukça keyif aldık. Bu keyfin işimize de yansıdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Alpet Madeni Yağları ekibine bize gösterdikleri anlayış ve yardımlardan ötürü teşekkür ederiz.

YouTube video

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »