Ajanstan…

Tarih

İNKA Kurumsal Çalışmalar

İNKA İnsan Kaynakları için yapmış olduğumuz kurumsal çalışmaları tamamladık. Ocak ayında logonun modernize edilmesi ve lansman gecesi için hazırladığımız video çalışması sürecinde oldukça eğlendiğimiz İNKA’nın, yeni kurumsalının yaratılma sürecinde de müşterimizden motive edici ve destekleyici geri bildirimler aldık. Ekip olarak İNKA’yı rakiplerinden ayıran ve Türkiye’nin en iyi insan kaynakları firması olma yolunda öne çıkartan özelliklerini farklı bir kompozisyon ve sektörde hakim olanın aksine alışıla gelmişin dışında görsel çalışmalarla vurguladık. İnsan Kaynakları sektörünün sıcak ve samimi yüzü haline getirdiğimiz İNKA’da bizi gönderdiği enfes çikolatalarla ödüllendirdi. Müşterimize bu güzel jesti için tekrar teşekkür ediyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »