Ajanstan…

Tarih

Consensus Dergi İlanı

Organizasyon alanındaki firmaların bolluğu malumunuz. Yapılan işin kalitesi ne yazık ki aynı şekilde yükselmemekte. Şikâyetlerin birçoğu yeterli ilgi gösterilmemesi, organizasyonun iyi idare edilmemesi ile ilgili. Bu aksaklıklar organizasyonu düzenleyen kurum ya da kişinin etkinlik boyunca diken üstünde oturmasına ve sinir kat sayısının artmasına neden oluyor. Sonucunda da organizasyon firmalarının adı kötüye çıkıyor, güvensizlik ortamı oluşuyor. Müşterilerimizden Consensus’ta piyasadaki merdiven altı organizasyon firmalarının sektörün adını kirletmesinden duyduğu rahatsızlığı anlattı ve diğer firmalar arasından sıyrılmasını sağlayacak(genelde organizasyon firmalarının ilanlarında orkestra şefi vurgusu vardır.), işini doğru, kaliteli ve gerçekten iyi yaptığını farklı şekilde anlatacak bir çalışma istedi. Biz de ekip olarak oturduk oldukça keyifli, bol fikirli, neşeli ve kahkahalı bir sürecin ardından “Bırakın mor yapsın.” konseptli çalışmaları hazırladık. İlk ilanımızı da bu ay çıktık. Çalışmanın içerisinde bulunan kodlamaları çözme işini de sizlere bıraktık.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »