Ajanstan…

Tarih

120 Yıllık Japon Geleneği

Dünyanın en büyük madeni motor yağı üreticilerinden olan müşterimiz ENEOS, rakiplerinin yapmış olduğu “Japon – Kore grubu” araçlarına yönelik reklamlarına karşı ENEOS’un bu araç grubundaki markaların OEM (Orijinal fabrika dolum yağı) tercihi olduğunu, Japon araçlarının dilinden anlayacak tek motor yağının ENEOS olduğunu anlatacak bir kampanya hazırlamamızı istedi. Aldığımız brief sonrası motor sporları tutkunu olan ekip arkadaşlarımızla (ekibimizde yer alan arkadaşlarımızın birçoğu motor sporlarıyla ilgiliyken, Türkiye Rallisi’nde co-pilot ve pilotluk yapmış art direktörlerimizde mevcuttur) oturup büyük bir zevkle stratejimizi, hitap şeklimizi ve iletişim kanallarımızı kurgulayarak oldukça detaylı bir kampanya süreci planladık. Sonuç olarak ilk etapta dergi ilanı/poster çalışmalarıyla sektör dergilerinde ve oto servislerindeki yerimizi almaya başladık.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »