Wilo Mikrofon

Tarih

Wilo pandemi öncesinde düzenlediği seminerleri pandemi sürecinde webinara çevirme kararı aldı ve biz de Wilo’ya çeşitli isim ve konsept önerileri sunduk. Bunların arasından Wilo Mikrofon seçildi ve her webinarda Wilo Mikrofon konuğa verildi. Webinarda izleyici kısıtı olduğundan önceden kayıt yaptırılması gerekliliği vardı ama tüm konular ve konuklar oldukça talep gördü. Çevreye karşı hassasiyeti ve çevre için yaptığı çalışmalarla bilinen Wilo, Dünya Çevre gününde mikrofonu Güven İslamoğlu’na verdi. Güven İslamoğlu çevreye verdiğimiz zararın sonucunda benzer pandemilerin yaşanabileceğini, çevreye karşı daha hassas yaklaşmamız gerektiği bilgisini verdi. Wilo oldukça keyifli ve bilgi verici webinarlarına devam ediyor.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »