Wilo 5. Uluslararası Fotoğraf Yarışması

Tarih

Dünyada suyun akışına yön veren marka olan Wilo, ülkemizde ve dünyada su alanında farkındalık yaratmak için düzenlediği fotoğraf yarışmasını uluslararası alana taşıma kararı aldı. Daha önce “Su, dünyanın her karesinde” ana başlığı altında dört farklı konseptte yapılan yarışma bu sene, “Suyun Yolculuğu” temasıyla fotoğrafçıları yarışmaya davet ediyor. 22 Mart – 10 Eylül tarihleri arasında katılımın sağlanabileceği yarışmanın sonuçları ise 29 Eylül’de açıklanacaktır. Üç dereceye giren (birinci, ikinci ve üçüncü), altı mansiyon ve yirmi beş sergi dalında ödül dağıtılacak olan yarışmada jüri üyeliklerini; Tanju Akleman (İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı), Melis Öner (Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü), İzzet Keribar (Fotoğraf Sanatçısı), Cemil Ağacıkoğlu (Fotoğraf Sanatçısı), Aclan Uraz (Fotoğraf Sanatçısı) yapacaktır. Tüm bu ödüllerin yanı sıra “FIAP En İyi Fotoğrafçı Ödülü” de en fazla sergileme + ödül alan katılımcıya verilecektir. Fotoğraf yarışmasının afiş ve duyuru çalışmalarını üstlenmemizin yanı sıra, beş yılın hikâyesinin anlatılacağı portfolyo kataloğunun tasarımına da imzamızı atıyoruz. Ağırlığı ve şıklığı ile dikkat çeken katalog çalışmamızın uygulaması ise yarışma neticelendikten sonra gerçekleştirilecektir.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »