Turkon Line Sektörde Bir İlke İmza Attı! 

Turkon-Line-Sektore-Imza-Atti

Tarih

Markalarımızdan Turkon Line ile birlikte; uzman kadro, özel ekipmanlar ve tüm süreci titizlikle yöneten teknik ekiplerin analizleri doğrultusunda, profesyonel dalgıçların da katıldığı kontrollü ve güvenli bir yükleme operasyonu ile bir ilke imza attık. Konteyner taşımacılık ve denizcilik firması Turkon Line için bir ilk olan 3 teknenin birlikte Amerika’ya taşınacak olması hepimizde büyük heyecan yarattı. Gemlik Liman’ında gerçekleştirdiğimiz çekimde deyim yerindeyse arı gibi çalıştık. Yaptığımız bal; yapılan işin titizlik içinde ve nasıl zorluklarla yapıldığını ortaya çıkarmak oldu. Bir çekim sürecinden daha alnımızın akıyla çıktık. Çalışmamızı dilerseniz aşağıda izleyebilirsiniz.  

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »