Systemair HSK “Sistem Çalışıyor” Reklam Filmi

Tarih

Systemair HSK, pandemi için özel olarak yapılmaya başlanan hastanelerde kullanılacak olan havalandırma ürünleri kategorisinde tercih edilerek büyük bir sorumluluk üstlendi. Sağlık çalışanları ve hastaların temiz hava ihtiyacını karşılayacak ürünler üretmeye başlayan Systemair HSK, halkımız nefes alsın diye büyük bir özveriyle çalışmayı sürdürüyor. Biz de konuyu milyonlara aktaracak duygusal bir film kaleme aldık. Müziğinden dış sesine kadar her noktası bizi derinden etkileyen film oldukça beğeni kazandı. Çekimdeki zorlukları aşma şeklimiz de görülmeye değerdi. Çünkü Systemair HSK fabrikası Kocaeli il sınırları içerisinde bulunuyordu ve seyahat izni işlemleriyle uğraşıp vakit kaybedecek zamanımız da yoktu ki 1 Mayıs filmiyle eş zamanlı olarak çekilmesi gerekiyordu. Çözüm ortaklarımız sayesinde daha önce İNKA Fixing Systems fabrika tanıtım filminde birlikte çalıştığımız kameraman arkadaşımız Samet Altuntaş, Kocaeli’ndeydi. Altan Bal ve R2D2 ekibiyle birlikte ilk uzaktan film çekimimizi tamamladık ve çıkan sonuçtan oldukça mutlu olduk.

Aşağıdaki linkten Sistem Çalışıyor filmimizi izleyebilirsiniz.

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »