Systemair HSK 1 Mayıs Filmi

Tarih

Dünyanın önde gelen iklimlendirme çözümleri üreticilerinden Systemair HSK, pandemi döneminde özveri ile çalışmaya devam eden hem beyaz yaka hem de mavi yaka çalışanlarını onurlandırmak adına bir teşekkür sertifikası vermeyi düşünürken bu fedakârlığı bir filmle duyurmak istedi.

Sistem Çalışıyor filmiyle eş zamanlı olarak çektiğimiz filmin ana teması tabii ki de “Kahraman çalışma arkadaşlarımız”dı ve kahramanlara layık bir filmle onları onurlandırdık. Bugüne kadar herhangi bir filmde rol almayan ama işi oldukça güzel tamamlayan Systemair HSK çalışanlarına, özellikle Arkun Bey ve Zeynep Hanıma proje süresince gösterdikleri güzel yaklaşımdan dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Aşağıdaki linkten filmimizi izleyebilirsiniz.

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »