Smagua’da En İyi Stant Tasarımı Ödülü Bizim!

Smagua’da-En-Iyi-Stant-Tasarımı-Odulu-Bizim

Tarih

Polat Makina, 07-09 tarihlerinde İspanya’nın Aragon Bölgesinin Zaragoza şehrinde gerçekleştirilen SMAGUA 2023 Fuarı’na daha önce ses getiren etkinlikler gerçekleştirdiğimiz ‘’Discover The Harmony’’ konseptiyle hazırlamış olduğumuz stant tasarımıyla katıldı. Avrupa’nın en önemli fuarlarından biri olan su döngüsü uygulamalarındaki en son ekipman ve teknolojiler için geniş bir vitrin sunan, dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri kendine çekmekte olan fuarda hizmet verdiğimiz markalarımızdan birisi olan Polat Makina; geliştirdiği santrifüj ve ekstraksiyon teknolojileri çevre ve atık su uygulamaları ile adından söz ettirmeye devam etti. Sektör için 45 yıllık vazgeçilmez bir buluşma noktası olan SMAGUA fuarında tasarımıyla ziyaretçiler için oldukça ilgi uyandıran Polat Makine standı, bizlere ‘’En İyi Stant’ alanında birincilik ödülü kazandırdı.  

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »