Polat Makina İtalya Etkinliği

Tarih

Polat Makina için oldukça önemli bir pazar olan İtalya’da Discover TheHarmony konseptimizle bir etkinlik planladık ve hayata geçirdik. İtalya’nın Rimini şehrinde düzenlenen Ecomondo Fuarı’nda yer alan Polat Makina standında başladığımız etkinlik oldukça ilgi çekti. Dört kişilik ekiple yola çıktığımız etkinliğin baş rolünde yine konseptimizin balerini Tuana Dincel vardı. Çekimlerini Fotoğraf Sanatçısı ve aynı zamanda İtalya’da yaşayan bir Youtuber olan (Roma Bileti) Ahmet Ebcim’in gerçekleştirdiği etkinlikte Rimini sonrası rotamızı İtalya’nın başkenti Roma’ya çevirdik. Trevi çeşmesi, Pantheon, Kolezyum ve VittotioEmanuele Abidesi’nde çekimler gerçekleştirdik. Dört gün süren etkinlikte ekip olarak tarifsiz İtalyan lezzetlerini de deneyimleme şansımız oldu. Siz de hem etkinliğin hem de İtalya’nın havasını içinize çekmek için etkinlik videomuzu izleyebilirsiniz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »