Polat Group Holding, PGR ve Polat Makina Artık R2D2’de…

Tarih

Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarından Polat Group Holding, PGR ve Polat Makina dijital pazarlama çalışmaları için R2D2’yi tercih etti. Aydın menşeili bir marka olan Polat Group Holding; makine, tarım ve fidancılık gibi geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor. Polat Group Holding’in yanı sıra yine gruba bağlı olan Türkiye’nin lider redüktör markası PGR ve daha önce proje bazlı kreatif çalışmalarını hayata geçirdiğimiz Polat Makine için de önümüzdeki dönemde özellikle farklı stratejiler ve yeniliklerle dijital pazarlama faaliyetlerini geliştirmek ve genişletmek için birlikte çalışacağız. R2D2 ailesi olarak Polat Group Holding, PGR ve Polat Makina’ya hoş geldiniz diyoruz.

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »