Merhaba…

Tarih

Doğru yerde mi bıraktı taksici beni? Yokuşu mu çıkacağım şimdi acaba? Birine sorsam… Hem “Sora sora Bağdat bulunur” dimi? Yukarı doğru çıkacağım, karar verdim. Bulacağım, bırakmam daha yarım saatim var zaten ve yakındalar hissediyorum 🙂 Heh Aras kargo, kesin bilirler en iyisi onlara sormak. E gelmişim zaten, kapı yan taraftaymış. Durdum durdum apartmanın önünde sordum. Asansör! Yok, yürüyerek çıkarım ben. Şimdi kalırım falan; rezillik! Aslında çarpıcı olur, hiç unutulmam; “Aa o asansörde kalan kız değil miydi?” derler 🙂 Tık nefes oldum ya! Kendime not: Merdiven çıkarken düşünme! Bıdı bıdı bıdı iç sesim de yordu beni. Hıh geldim işte. Üstü başı bir düzelteyim. Tamam; çalıyorum zili. Kim açacak acaba? “Merhaba…”

Dedim ve içeriye girdim, giriş o giriş… 5 ay geçmiş. Buradayım, mutluyum… 🙂

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »