McCormick X5.120 Tanıtım Filmi

McCormick-X5-120-Tanitim-Filmi-Cekimi

Tarih

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick için heyecanla sahaya indik. İki gün boyunca süren çekimlerde, göstermiş olduğumuz buğday ilaçlama ve yolda römork gibi detaylarla, McCormick X5.120 modelinin potansiyelini ortaya çıkarttık. Hem tarımsal işlerde mükemmel bir performans sergileyen hem de kullanıcılarına konfor ve güvenlik sunan bu traktör sektörde öncü bir konuma sahiptir. Markalarımızdan İpso’nun distribütörlüğünü yaptığı McCormick’i tanıtmaktan gurur duyuyoruz ve sizleri hazırlamış olduğumuz tanıtım filmini izlemeye davet ediyoruz. Tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz. 

YouTube video

Diğer
Yazılar

Brand Book Nedir? Ne Sağlar?

Kabaca bir tabirle niteleyecek olursak Brand Book markanızın hem ansiklopedisi  –ki artık Google diyoruz- hem de anayasasıdır. Markanızın kurumsal çizgilerinin ve kültürünün vücut bulmuş halidir.

Tamamını Okuyun »
McCormick-X5-Serisi-Lansmani-Calismasi

McCormick X5 SERİSİ LANSMANI

Teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyi traktör markalarının başında gelen McCormick, Türkiye’deki küçük traktör pazarında daha geniş bir paya sahip olma hedefiyle hareket

Tamamını Okuyun »